GKN Driveline Polska Sp. z o.o. 458 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Historia grupy GKN rozpoczęła się w okresie rewolucji przemysłowej. To opowieść o zmianach i innowacjach, związana z narodzinami kolei, wynalezieniem samochodu, rozwojem lotnictwa i pierwszymi krokami człowieka w kosmosie. GKN jest wiodącą firmą w branży technologii i inżynierii. Codziennie wprawiamy w ruch koła setek milionów pojazdów. Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników Studentom, absolwentom oraz uczniom szkół średnich, oferujemy program praktyk i staży. Czas trwania programów to: miesiąc - trzy miesiące – niepłatne praktyki, pół roku - dwa lata – płatne staże. Dlaczego warto odbyć praktykę/staż w GKN? -otrzymasz odpowiedzialne i ambitne zadania, -opiekun pomoże Ci wdrożyć się w przygotowane obowiązki, -staniesz się częścią zespołu i będziesz miał wpływ na jego sukces, -zdobędziesz cenne doświadczenie, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości, -poznasz nowych i ciekawych ludzi, -zyskasz wiedzę, która zagwarantuje Ci przewagę na rynku pracy, -otrzymasz zaświadczenie odbycia praktyki i/lub pierwsze referencje, które pomogą Ci w przyszłości. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w następujących działach: -produkcji, inżynierii, jakości, logistyki, zakupów, utrzymania ruchu, infrastruktury; -administracji: zasobów ludzkich, finansów, IT, BHP.
**

GKN Driveline Polska Sp. z o.o. opublikował 4 oferty pracy