Grupa RB Sp. z o.o. Sp. k. 543 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

KIM JESTEŚMY ?

Tworzymy ponad 40 osobowy zgrany zespół architektów, projektantów i inżynierów z marzeniami, ambicjami i globalnymi aspiracjami, których wiedza, doświadczenie i wiara w siłę grupy pozwala na realizację każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu.

Nasze doświadczenie to prawie 15 lat skutecznego i optymalnego projektowania, prowadzenia nadzorów i kontroli realizowanych inwestycji. Różni klienci, różne projekty, różne zadania. Mamy dużych partnerów (krajowe, jak i europejskie firmy oraz instytucje) oraz indywidualnych klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm, terminowość, lojalność i entuzjazm w działaniu.

JAK PRACUJEMY ?

Ważny jest dla nas ciągły rozwój i podwyższanie poziomu naszych usług – wspólnie się uczymy, szkolimy i otwieramy na nowe możliwości tak by wizje, które przelewamy na papier w najwyższym stopniu spełniały wymagania naszych klientów. Stać nas na swobodę i samodzielność w działaniu, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie całego zespołu – nie bez powodu nazywamy się GRUPĄ.

GRUPA RB

Inwestujemy w relacje – tylko w ten sposób możemy myśleć o realizacji dużych i ciekawych projektów. Budujemy wiarygodność – poprzez nasz profesjonalizm, wiedzę oraz pełne zaangażowania podejście. Kształtujemy wizje – wspólnie analizujemy, kształtujemy przekazane myśli, dzięki czemu mamy pewność, że realizujemy jeden cel.

Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono