Hydraulik Services Sp. z o.o. 75 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Hydraulik Services Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która zajmuje się sprzedażą produktów z branży hydrauliki siłowej.

Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność we Wrocławiu w 2004 roku.
Od momentu założenia firmy dynamicznie i prężnie się rozwijamy. Staramy się także rozszerzać kierunki naszej ekspansji, jeśli chodzi o zagadnienia inżynieryjne i dostarczany asortyment przemysłowy. Zaopatrujemy głównie firmy specjalizujące się w zakuwaniu przewodów ciśnieniowych oraz świadczymy kompleksowe usługi serwisu układów hydrauliki wysokociśnieniowej. Wspieramy duże punkty hurtowe, ale także małe warsztaty mechaniczne zakuwające węże.

Naszym atutem jest wysoce wykwalifikowana kadra doradczo-handlowa, która dba o dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań wraz z doborem najlepszego i odpowiedniego do danego zadania sprzętu hydraulicznego. Pracownicy naszej firmy podchodzą do klienta rzetelnie i ze zrozumieniem jego potrzeb.

Stawiamy na ciągły rozwój.

Naszym głównym polem działania jest dystrybucja i serwis hydrauliki siłowej. Stale próbujemy ekspansji na nowe rynki. Dbamy o to, żeby rozwiązania przez nas dostarczane były aktualne i zgodne z najnowszymi trendami w branży. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań przemysłowych.

Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą, która pozwoli na opracowanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny hydrauliki siłowej. Nasz katalog składa się z bazy ponad 20 tysięcy produktów dostępnych od ręki w naszych magazynach. Nasza oferta jest kompletna i wszechstronnie wyczerpuje wszystkie wymagania klientów. Oferujemy wszelkiego rodzaju systemy łączeniowe, złączki, flansze czy przewody hydrauliczne.

Poza naszym głównym obszarem zainteresowania, czyli hydrauliką wysokociśnieniową, w swoim asortymencie posiadamy także szeroki wybór elementów pneumatycznych, przemysłowych, centralnego smarowania, klimatyzacji i wielu innych.


Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres Strzegomska 55D