IT-Dev Sp. z o.o. 658 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie rozwiązania oparte o platformę SharePoint i Office 365. Jesteśmy wizjonerami w projektowaniu dedykowanych portali intranetowych. Wykonany przez nas intranet zdobył nagrodę Intranet Desing Annual 2015 Award przydzielaną przez renomowaną firmę doradczą Nielsen Norman Group, jako pierwszy polski intranet w 15-letniej historii tego konkursu. Jesteśmy pierwszą polską firmą dwukrotnie uhonorowaną tytułem Partnera Roku Microsoft w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.  Rozwijamy się razem z pracownikami, których wiedza i potencjał rośnie wraz z firmą.

Pracuje dla nas zespół pasjonatów, certyfikowanych specjalistów technologii SharePoint. Wdrożenia realizujemy samodzielnie, pod własną marką IT-Dev. Stawiamy na jakość wytwarzanych produktów, oddając w ręce Klientów funkcjonalne portale, optymalizujące biznes i dostosowane do wymagań rynku i potrzeb. Realizujemy projekty dla firm polskich i zagranicznych z różnych sektorów gospodarki.

W zeszłym roku stworzyliśmy Digital Dexterity Labs, gdzie dzięki webinariom z partnerami dzielimy się wiedzą na temat cyfrowego miejsca pracy – digitaldexteritylabs.com

 


Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres pl. Wolności 7B, 50-071 Wrocław
Znajdź nas