KESSEL SP. z o.o. 434 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Firma KESSEL

Jesteśmy obecni już na ponad 50-ciu rynkach zagranicznych. Zajmujemy się produkcją wysoko zaawansowanych technicznie urządzeń służących do odpro-wadzania ścieków z budynków: zaworów przeciwzalewowych, wpustów i odpływów, separatorów oraz przepompowni. Nasza firma została założona w  1963 roku w miejscowości Lenting w Niemczech.

Jako grupa KESSEL dążymy do osiągnięcia i utrzymania pozycji lidera w obszarze technologii odwadniania poprzez tworzenie innowacyjnych pro-duktów najwyższej jakości. Wymagania i potrzeby naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa, innowacji i usług są najwyższym priorytetem we wszystkich naszych działaniach.  Za nasz podsta-wowy obowiązek uważamy ochronę środ-ków niezbędnych do życia naszych klientów: ich domu, majątku, zdrowia i środowiska.

Oprócz bogatej oferty produktowej zapewniamy fachowe doradztwo, cykliczne szkolenia, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis na terenie całego kraju.

Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak