Leadec Sp. z o. o. 362 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Kim jesteśmy ?

Leadec to wiodący dostawca usług przemysłowych. Dzięki naszej pasji do technologii, wiedzy specjalistycznej oraz doświadczeniu, od blisko 60 lat wspieramy naszych klientów w trakcie cyklu życia ich fabryki, zapewniając usługi:

  • Inżynieryjne i instalacyjne
  • Utrzymania Ruchu
  • Wsparcia technicznego

Jesteśmy pełnymi pasji mistrzami w świadczeniu usług w skali globalnej, którzy wkładają serce we wszystko, co robią dla swoich klientów działających w obszarze motoryzacji i produkcji.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Perspektywy pracowników Pracownika Leadec od początku swojej kariery maja możliwość rozwoju, tego wymaga od nas specyfika pracy. Dlatego pracując w Naszej firmie będziesz objęty programem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dbamy o to aby Nasi pracownicy mieli wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania codziennych obowiązków. Podczas adaptacji każdy pracownik jest zapoznawany ze ścieżką rozwoju. Oddział Polkowice oraz Wydział w Jaworze do których obecnie poszukujemy pracowników współpracuje z największymi producentami samochodów. Projekty stale rozwijają się, a ty możesz do Nich dołączyć i mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Pracownicy którzy u Nas pracują i jakich poszukujemy: - mówią tak ciągłemu szkoleniu i rozwojowi swoich umiejętności - stale szukają nowych rozwiązań - chętnie dzielą się swoimi pomysłami oraz są zaangażowani w swój obszar pracy - zespół daje im siłę i wsparcie w codziennej pracy
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas