LG Innotek Poland Sp. z o.o. 2755 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Zajmujemy się produkcją dla branży Automotive. W naszej fabryce wytwarzamy silniki do układów: wspomagania hamowania (ABS), wspomagania kierownicy (EPS) oraz układy do zarządzania przepływem energii w bateriach samochodowych (BMS).

Nasze doświadczenie w produkcji listew oświetleniowych w technologii LED i zasilaczy zaoowocowało nawiązaniem współpracy z wiodącymi brytyjskimi markami z segmentu premium, dla których w niedalekiej przyszłości będziemy produkować moduły reflektorów LED.

W zakładzie w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem działamy od 2006 roku i zatrudniamy ok. 250 osób. Szacujemy, że do 2021 roku możemy podwoić liczbę naszych pracowników.

To co nas wyróżnia spośród innych firm, to: atmosfera, kultura organizacyjna oraz indywidualne podejście do pracownika. Dzięki akcjom prowadzonym przez nasz wewnętrzny Joyful Team dajemy naszym pracownikom szansę uczestniczenia w różnorodnych działaniach. Co roku wspólnie z naszymi rodzinami bierzemy udział w biegu sponsorowanych przez Koreańską Izbę Gospodarczą we Wrocławiu, który kończy się piknikiem. Każdy kto z nami pracuje może liczyć na miły prezent z okazji urodzin!

Prowadzimy konkursy dla pracowników i ich dzieci (np. konkurs fotograficzny, konkurs ekologiczny, konkurs talentów). Dodatkowo wspomagamy Ochotniczą Straż Pożarną w Kątach Wrocławskich, schronisko dla zwierząt i organizujemy akcje charytatywne, z których całkowity dochód przekazujemy potrzebującym dzieciom. Ty też możesz mieć wpływ na to komu i w jaki sposób pomożemy zgłaszając swój projekt do akcji CSR.

Największą wartością naszej firmy są ludzie, dlatego atmosfera w firmie jest dla nas kluczowa.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język koreański
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Motoryzacja, Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Seulska 2, Biskupice Podgórne, 55-040
Znajdź nas