MAHLE 1371 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym partnerem dla rozwoju i dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, a także pionierem przyszłej mobilności. Dzięki naszemu portfolio produktów zajmujemy się wszystkimi kluczowymi kwestiami związanymi z technologią napędową i klimatyzacją – zarówno w przypadku napędów z silnikami spalinowymi, jak i e-mobilności. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje nad innowacyjnymi produktami w 170 lokalizacjach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych.

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o. zlokalizowane jest we Wrocławiu. Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa jest wsparcie globalnych struktur grupy MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT. Główne zadania spółki to konsolidacja i standaryzacja procesów, zwiększenie ich wydajności i jakości. Dział IT realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych (głównie system SAP ERP), infrastruktury IT, end-user computing. Ponadto świadczy usługę Service Desk w systemie 24/7, dla spółek w Niemczech, Austrii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

MAHLE Behr w Ostrowie Wielkopolskim jest częścią Grupy MAHLE od 2015 r. Zakład specjalizuje się w produkcji komponentów chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych. Tutaj działa również największe w regionie Centrum Badawczo-Rozwojowe gdzie niemal 400 pracowników opracowuje, wytwarza i testuje rozwiązania wdrażane w zakładach MAHLE na całym świecie. Centrum R&D skupia się na rozwoju i badaniach układów chłodzenia dla silników i zestawów akumulatorów na potrzeby największych producentów samochodów na świecie. Od 2017 roku działa tutaj również centrum obsługi logistycznej dla dużej części zakładów MAHLE w Europie.

MAHLE Polska w Krotoszynie wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory.

MAHLE Aftrermarket w Psarach koło Wrocławia, zostało uruchomione w 2020 r. To centrum logistyczne produktów do zarządzania temperaturą do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów rolicznych i maszyn budowlanych.

 


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników Ukonczyłeś studia i pasjonujesz sie technologią lub łączysz swoją przyszłość z branżą IT? Możemy zaoferować ci szereg miejsc pracy w branży motoryzacyjnej w wielu obszarach i specjalnościach. Może to już czas aby wykorzystać wiedzę w praktyce? Z nami znajdziesz wiele sposobów na rozwój zawodowy i osobisty, w Polsce i na całym świecie. Czy wiesz w którym obszarze chciałbyś pracować? Badania i rozwój, IT, finanse, sprzedaż, kontrola, zakupy, produkcja lub inne? Zacznij od razu w jednej z Twoich dziedzin. W zależności od stanowiska i zadań, szukamy absolwentów w różnych dyscyplinach. Inżynierowie, informatycy, pracownicy sprzedaży i eksperci z innych dziedzin znajdą tu interesujące miejsca pracy. Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony do swojej dziedziny wiedzy, chcesz się rozwijać zawodowo w tym kierunku? Aplikuj teraz
Wypowiedzi pracowników „W MAHLE łączę pracę z pasją do motoryzacji. Pracuję przy projektach związanych z rozwojem wymienników ciepła chłodzonych cieczą, które mają zastosowanie nie tylko dla pojazdów konwencjonalnych ale również w elektromobilności. Nasz zespół projektuje systemy chłodzenia do zestawów akumulatorów współczesnych samochodów hybrydowych i elektrycznych. Możliwość uczestniczenia i wpływania na proces zmian w motoryzacji i możliwość wpływania na nie jest dla mnie szczególnie interesująca.” Rafał Sperling, Manager Działu Rozwoju wymienników ciepła chłodzonych cieczą
Galeria
*******

MAHLE opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
Znajdź nas