Mainfreight Poland Sp. zo.o. 51 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Mainfreight Poland  jest częścią Grupy Mainfreight  świadcząca usługi w ramach logistyki łańcucha dostaw. Mówiąc wprost, jesteśmy dla naszych klientów partnerem, dostarczającym pełny zakres usług  transportu  międzynarodowego, krajowego oraz morskiego i lotniczego. W Polsce z powodzeniem działamy  od 2004r. Mainfreight Poland posiada własną flotę liczącą 60 zestawów (ciągnik + naczepa) i współpracuje z podwykonawcami, dysponującymi ponad 200 autami.

Mainfreight Poland ma 4 oddziały w Polsce: w Pruszkowie, Komornikach, Warszawie i Katowicach.

Mainfreight rozwija się bardzo dynamicznie i poszukuje specjalistów do spraw sprzedaży i/lub  spedycji, którzy mają w sobie pasję i pragnienie, by świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości oraz poszukiwać nowych klientów i możliwości rozwoju na polu sprzedaży usług transportowych, spedycji i terminowego transpoertu.

Jeśli uwielbiasz wyzwania, napędza Cię różnorodność i rozumiesz jak sprawić, by nie tylko sprostać wymaganiom klientów, wyjść naprzeciw ich potrzebom, ale też przewyższyć ich oczekiwania,

to w Mainfreight będziesz się czuł jak w domu!

U nas nie ma stopni hierarchii, więc nic nie będzie Ci utrudniało wykonania zadania. Jedną z cech jakie powinien posiadać Team Member w Mainfreight, jest umiejętność podejmowania błyskawicznych decyzji podczas spotkań z klientami. Oczekujemy tego od naszego Zespołu.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników Special People Special Company W momencie, gdy stajesz się członkiem rodziny Mainfreight, Twoja kariera osiągnąć może najwyższy poziom - jeśli tego chcesz. Tutaj wszystko jest możliwe, ponieważ możesz pracować z najlepszymi ludźmi i podejmować decyzje w życiu codziennym. Promujemy, awansujemy wewnątrz w ramach europejskiej grupy talentów i dajemy Ci swobodę posuwania się tak daleko, jak się odważysz. Jeśli ta wolność oznacza podróżowanie i życie w innych częściach świata, jeśli ekscytuje Cię nowy obszar działalności lub jesteś podekscytowany prowadzeniem tego globalnego biznesu pewnego dnia, mówimy „idź na to”! Nasze zobowiązanie do stworzenia 100-letniej firmy nie polega na osiągnięciu punktu końcowego za 100 lat. Chodzi o długowieczność; rozwijanie firmy, która jest silna, kultowa i trwała. Rowijamy Zespół, od którego zależy globalny rozwój firmy.
Wypowiedzi pracowników https://www.mainfreight.com/europe/en-nz/eu-careers/students "When I was looking for a internship, I stumbled upon Mainfreight. I aspired a challenge in a family environment where I could fully develop myself. Mainfreight turned out to be the perfect fit for me. I am proud to work here after my graduation!" Sven van Almenkerk Group leader

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie