Manufaktura Technologiczna Sp.z o.o. 853 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Jeżeli interesujesz się akustyką, elektroakustyką, technologiami scenicznymi i innymi branżami związanymi z obiektami kultury – zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
Dla Was otwieramy naszą filię we Wrocławiu.
Jesteśmy grupą projektantów, którzy od 15 lat tworzą kompleksowe rozwiązania dla architektów pracujących przy tematach obejmujących przede wszystkim budynki użyteczności publicznej. Swoją działalnością obejmujemy wszystkie aspekty – od funkcjonalności i akustyki, poprzez elektroakustykę, mechanikę sceniczną, oświetlenie sceniczne aż po multimedia.
Na podstawie naszych projektów zrealizowano liczne prestiżowe obiekty w tym:
• Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu
• Opera Nova w Bydgoszczy
• Hala Sportowa Gliwice
• Centrum Kulturalno-Artystyczne Kozienice
• Klub Studio na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
• Teatr Narodowy w Warszawie
Pracujemy z największymi pracowniami architektonicznymi w Polsce i za granicą, świadcząc usługi w zakresie doradztwa, projektowania i nadzorów. Naszymi partnerami i współpracownikami są największe pracownie akustyczne w Polsce.
Bierzemy czynny udział w rozwoju i propagowaniu nowych technologii – razem z firmą Müller-BBM Acoustic Solutions stworzyliśmy i prowadzimy projekt pod nazwą Vivace Showroom – szczególne miejsce w Warszawie, w którym można poznać system aktywnego kształtowania akustyki pomieszczeń.
Nasz zespół działa w nowoczesnej strukturze, dzięki czemu wykonujemy ponad 20 projektów rocznie. Tworzymy wspaniałą szansę na rozwój zawodowy, stworzenie własnej ścieżki kariery, w czym z pewnością pomogą szkolenia, w kraju i za granicą.
Jesteśmy otwartą strukturą, która działa we współpracy z największymi placówkami naukowymi – w tym Politechniką Warszawską, Akademią Górniczo-Hutniczą i Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie – szerokim gronem akustyków i elektroakustyków z całej Polski i zza granicy. To idealne środowisko do zadbania o rozwój własnej kariery i zdobycia doświadczenia zawodowego.
Siłę naszego zespołu opieramy na doświadczeniu, ale również kreatywności, dlatego tworzymy szansę dla studentów i absolwentów kierunków związanych z naszymi branżami.


Języki, którymi mówimy polski, angielski
Możliwość zrealizowania praktyk tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej architektura-i-biura-projektowe

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas