Marsdev.pl sp. z o.o. 309 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
MarsDev.pl to coś więcej niż zwykły sklep. Nasza pasja do multimediów samochodowych pozwala nam wczuć się w rolę klienta, dzięki czemu dokładnie znamy Wasze oczekiwania. W naszej ofercie z pewnością znajdziecie to czego szukacie.
Nasza przygoda ze stacjami multimedialnymi na Androidzie zaczęła się w 2016 roku. Główną misją, która przyświecała nam od początków istnienia było połączenie naszej pasji z potrzebami klientów. Zauważyliśmy ogromny deficyt nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie nawigacji samochodowych w Polsce. Stąd naszą główną specjalizacją są samochodowe stacje multimedialne z androidem.
Od lat śledzimy rynek związanymi z radiami 2din na Androida. Szukanie skutecznych rozwiązań oraz oferowanie idealnych produktów to nasze podstawowe zadania, dzięki którym mogą Państwo zaspokoić swoje potrzeby. Na przestrzeni wielu lat staramy się wzmacniać to w czym jesteśmy najlepsi, a przy okazji usuwać to co zbędne. Pełne skupienie na celu oraz wyjście naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom klientów pozwoliło nam zostać prawdziwym potentatem tej branży w Polsce.

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Przed rozpoczęciem naszej działalności mieliśmy już pewne doświadczenie z tą branżą. Było to jednak doświadczenie z perspektywy klienta, a nie producenta lub dystrybutora. Byliśmy więc w roli, w której dzisiaj są nasi klienci. Niestety w tamtym momencie nasza styczność z tą branżą nie była zbyt miła. Wszystkie firmy, które działały w tamtym czasie sporo odbiegały od naszych wyobrażeń. Krótko mówiąc nie były one godne zaufania. Niestety niektóre z tych firm wciąż działają na rynku do dzisiaj i teoretycznie są naszą konkurencją. Możecie zapytać, dlaczego teoretycznie? Otóż odpowiedź jest prosta. Firmy te często oferowały wątpliwej jakości sprzęt. Nie ma nic gorszego niż zakup nawigacji samochodowej z androidem, która notorycznie nas denerwuje.
Wiemy, że sklep MarsDev.pl z całą pewnością świadczy usługi na sporo wyższym poziomie niż pozostałe firmy. Dotyczy to nie tylko wysokiej jakości oferowanego sprzętu, ale również całej otoczki z nim związanej, poczynając od realizacji zamówienia, poprzez cały proces wysyłki, a kończąc na zadowoleniu klienta po ukończeniu transakcji.
Zakładając naszą firmę mieliśmy na celu stworzenie marki, w której sami chętnie robilibyśmy zakupy i z przyjemnością wracali ponownie.

Oferujemy sprawdzony sprzęt z pewnego źródła

Wieloletnia obecność w tej branży pozwoliła nam nawiązać bezpośrednie kontakty z producentami sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt najwyższej jakości w odpowiednio atrakcyjnych cenach. Zarówno radia 2din z androidem jak i dedykowane nawigacje samochodowe.

Nawiązujemy szczere relacje z klientami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem. Z tego powodu Wasze zdanie również ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ wszelkie uwagi oraz wskazówki są pewnego rodzaju drogowskazem, wedle którego się rozwijamy. Z perspektywy ostatnich lat to właśnie Wy jako nasi klienci przyczyniliście się w głównej mierze do naszego ogromnego rozwoju. Dzięki temu wszyscy czerpiemy z tej wspólnej relacji to co najlepsze.

Dbamy o środowisko

Jako, że jesteśmy firmą zgranych, młodych, energicznych oraz pozytywnie nastawionych do świata osób, to staramy się również prowadzić nasze działania w sposób nie zagrażający środowisku. Kupując u nas radia 2din z Androidem bądź nawigacje 2din z androidem otrzymujecie od nas paragon bądź fakturę z numerem BDO. Jesteśmy w pełni świadomi występujących obecnie globalnych problemów, stąd dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie jak największym stopniu zadbać o naturę.
Pamiętajcie, że stawiając na MarsDev.pl możecie przyczynić się do szerzenia wyznawanych przez nas wartości, co wspólnie pomoże nam zmieniać świat na lepsze.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język rosyjski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas