Mister Spex GmbH 943 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Firma Mister Spex z siedzibą w Niemczech, w Berlinie, jest wiodącą firma na terenie Niemiec zajmująca się sprzedażą okularów przez Internet. Jest na rynku już 11 lat i stale mocno się rozwija i rośnie. Misją firmy jest zostać wiodącą marką w Europie sprzedającą okulary w internecie. Firma nie działa już tylko w Niemczech, ale i także w kilku innych krajach Europy, jak: Austria, Szwajcaria, Hiszpania, Skandynawia, Francja.
Serce firmy bije się w Berlinie. Tutaj znajduje się część logistyczna, warsztat, działy PR, HR, IT, Marketing oraz dwa firmowe sklepy, w których klienci, którzy nie chcą dokonywać zakupów w internecie, mogą udać się osobiście i wybrać dogodne dla siebie okulary.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Nie
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Nie
Perspektywy pracowników Dla absolwentów mówiących po niemiecku posiadamy ogromne perspektywy zatrudnienia w wielu działach Firmy, np.: - optycy do pracy w warsztacie i w sklepach w Berlinie ( w języku niemieckim i w angielskim) -osoby do pracy w Call Center dla klientów ( język angielski lub niemiecki) -osoby do pracy w marketingu i online marketingu (w języku niemieckim) -osoby do pracy w logistyce ( w języku polskim, niemieckim lub w angielskim) -kierownicy zmian na produkcji i w warsztacie (w języku niemieckim) -obsługa klienta w sklepach optycznych ( w języku niemieckim i w angielskim)
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas