MK Janura Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 1593 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

MK Janura sp. z o.o. sp.k.  to przedsięwzięcie wywodzące swoje podstawy z biura „JANURA” powstałego na bazie wieloletnich doświadczeń grupy inżynierów branży elektrycznej i sanitarnej, skonsolidowanych obecnie w jednostce, której głównym celem jest tworzenie nowoczesnych instalacji obiektowych skoordynowanych,  zrównoważonych energetycznie oraz inwestycyjnie. Ustawiczny rozwój technologii budynkowych oraz ich wzajemne interakcje powodują iż niezależne kiedyś instalacje stały się jednym „organizmem” a znalezienie optymalnego rozwiązania nie ogranicza się do jednej branży, co w powiązaniu z nowymi technologiami projektowania, a bardziej modelowania budynków [Building Information Modeling – BIM] pozwala Nam tworzyć jedną spójną bryłę obiektu zarówno w części architektonicznej, konstrukcyjnej jaki i instalacyjnej.

Dodatkową ideą jaka nam przyświeca jest sprawianie aby jedynym problemem architekta była praca nad swoimi zadaniami, a nie koordynacja branż.

Doświadczenie biura sięga roku 1997 kiedy to z inicjatywy Wiesława Janury powstała firma działająca na terenie Wielkopolski specjalizująca się w projektowaniu instalacji elektrycznych. Prace projektowe łączone były z pracami wykonawczymi polegającymi na prowadzeniu inwestycji elektroenergetycznych oraz prowadzeniu nadzorów inwestorskich. Takie podejście, które przyświeca pracownikom do dzisiejszego dnia, pozwala na poznanie instalacji nie tylko od strony ekranu komputera, ale również od strony żywego obiektu.

W czasie już ponad dwudziestoletniej działalności wykonaliśmy projekty dla obiektów o szerokiej skali wielkości i zaawansowania technicznego, począwszy od obiektów mieszkalnych poprzez budownictwo wielorodzinne, obiekty przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Poprzez ciągłe zwiększanie zakresu oferowanych usług (z instalacji elektrycznych poprzez instalacje niskoprądowe, automatykę aż do instalacji sanitarnych) oraz  ustawicznemu podnoszeniu ich jakości w równowadze ze zwiększeniem ilości personelu firma osiągnęła mocną i stabilną pozycję na rynku projektowym w Polsce stając się Biurem Instalacyjnym w pełnym tego słowa znaczeniu. Działanie na najnowszym oprogramowaniu BIM wraz z ustawicznym podnoszeniem kwalifikacji pracowników pozwala na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Od lat pracownia oraz jej pracownicy oprócz terenu Polski działają także na rynkach zagranicznych – Europy i Azji między innymi  na terenie Niemiec, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii, Kataru, Węgier oraz Chińskiej Republiki Ludowej


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

MK Janura Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
Znajdź nas