Mondelēz International 349 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Marzeniem firmy Mondelēz International jest zapewnienie pysznych chwil radości naszym konsumentom dzięki naszym produktom, a naszym współpracownikom poprzez tworzenie przyjaznego miejsca pracy. Jesteśmy firmą, w której podejmujemy śmiałe decyzje, myślimy globalnie i jednoczymy zespoły w pracy nad wspólnym celem. Dołączcie do nas, a wspólnie zajmiemy się rozwojem naszych marek… i Waszej kariery.

Nasza historia:

Można powiedzieć, że nasza historia sięga roku 1761 od powstania firmy Fry, producenta pierwszej współczesnej tabliczki czekolady… Lub momentu, kiedy John Cadbury otworzył swój pierwszy sklep w 1824 roku… Czy też 1846 roku wraz z powstaniem herbatników LU… Lub wyprodukowania pierwszych ciasteczek Nabisco w roku 1901. Jako Mondelēz International rozpoczęliśmy nasze działania w 2012 roku. Łączymy energię i pasję nowej firmy z potęgą i dziedzictwem ponad stuletnich marek oraz niemal 100 000 pracowników w 165 krajach. Posiadamy odpowiednią skalę i zasoby dużej organizacji, a jednocześnie szybkość, pasję, kreatywność i zwinność mniejszej firmy. I wierzymy, że to połączenie sił dużego i małego czyni nas wyjątkowym przedsiębiorstwem.

Nasz Świat:

Świat szybko się rozwija – tak jak my. Odnosimy sukcesy w 165 krajach, ponieważ uważnie słuchamy i spełniamy potrzeby naszych klientów i konsumentów. Ponadto wiemy, że siła kryje się w zróżnicowaniu i że sukces opiera się na współpracy i wspólnym budowaniu. Gdziekolwiek prowadzimy naszą działalność – w Ameryce Północnej czy Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, czy też w regionie Azji i Pacyfiku – wszędzie szukamy nowych rozwiązań, aby iść dalej i szybciej, by móc sprawiać radość naszym konsumentom, stawiać wyzwania naszym współpracownikom i być dla nich źródłem inspiracji.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Perspektywy pracowników Wierzymy, że każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju. Dlatego też stworzyliśmy platformę, skupiającą setki aktywności edukacyjnych i kursów - Uniwersytet Mondelēz International. Tutaj znajdziecie wszystkie narzędzia potrzebne do podnoszenia umiejętności i budowania kariery, by stać się lepszym specjalistą, kierownikiem i liderem zespołu oraz zgromadzić wiedzę praktyczną i rozwinąć kompetencje zawodowe. Nasi pracownicy nieustannie się kształcą, także poza szkoleniami i salami konferencyjnymi - to szansa, którą mają w swojej pracy na co dzień!

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Znajdź nas