mPTech Sp z o.o. 402 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

mPTech Sp. z o.o. to jeden z największych rodzimych producentów smartfonów i telefonów komórkowych w Polsce.
Nasze portfolio urządzeń mobilnych składa się z produktów podzielonych na trzy marki własne: myPhone, HAMMER oraz techBite. Jesteśmy także autorem aplikacji mobilnej 4family, zwiększającej bezpieczeństwo i poprawiającej zdalną opiekę nad osobami starszymi oraz dziećmi. Blisko współpracujemy z Google i uczestniczymy w Programie Android Enterprise Recommended, który ułatwia firmom wybór i wdrożenie najlepszych urządzeń z systemem Android oraz efektywne zarządzanie nimi.
Współpracujemy z największymi krajowymi i zagranicznymi operatorami komórkowymi i sieciami elektromarketów, ale także z mniejszymi, lokalnymi sieciami sprzedaży detalicznej. Dodatkowo obsługujemy, w modelu private label, jedną z największych międzynarodowych sieci handlowych w zakresie produkcji i dostaw elektroniki użytkowej.

Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem szukają odpowiedzi na potrzeby rynku. Dajemy możliwość pracy nad unikalnymi projektami, rozwoju w wielu obszarach, także w międzynarodowym środowisku oraz możliwość proponowania i wdrażania własnych inicjatyw czy pomysłów.
W naszych szeregach znajdą miejsce zarówno eksperci rynkowi, jak i osoby młode, bez doświadczenia, poszukujące swojej ścieżki zawodowej, czy też specjaliści chcący się przebranżowić. Takie podejście w budowaniu zespołu gwarantuje nam połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem i energią.
Jeśli chciałbyś rozwijać się lub zdobyć nowe doświadczenia w obszarach takich jak sprzedaż krajowa lub zagraniczna, marketing, zarządzanie produktem, logistyka, obsługa klienta, serwisowanie urządzeń elektronicznych i telekomunikacyjnych, czy też chciałbyś zostać pracownikiem magazynowym, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.


Galeria
*****

mPTech Sp z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Elektronika
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Krakowska 119, Wrocław