Nestle Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. 1268 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Innowacja, pasja i nieustanne doskonalenie – to hasła przyświecające naszym inżynierom. To nasze podejście do pracy na każdym z poziomów funkcjonowania firmy. Mają swoje źródło w zobowiązaniach Nestlé, marzeniach o lepszym jutrze i obietnicy podejmowania wymiernych działań na rzecz lokalnych społeczności i świata. Status największego producenta żywności na świecie zobowiązuje. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie innowacyjnych produktów i usług, które zapewniają żywienie i zdrowie ludziom i zwierzętom na wszystkich etapach ich życia. Posiadamy najbardziej zaawansowaną sieć naukową i innowacyjną w przemyśle spożywczym, gdzie pracuje 3900 inżynierów, naukowców czy dietetyków w 23 lokalizacjach na całym świecie. Rocznie inwestujemy 1,7 mld CHF w badania i rozwój.

W Vers-chez-les-Blanc i EPFL Innovation Park w Lozannie, w Szwajcarii, mieszczą się cztery instytuty badawcze: Instytut Nauk o Zdrowiu Nestlé, Instytut Bezpieczeństwa Żywności Nestlé, Instytut Nauk o Materiałach Nestlé i Instytut Nauk o Opakowaniach Nestlé. Tutaj znajduje się również nasz Dział Rozwoju Klinicznego. Nasz centralny ośrodek badawczy jest wspierany przez Ośrodek Badań nad Roślinami w Tours we Francji, Centrum Badawcze w Singapurze, które skupia się na żywieniu matek i niemowląt, oraz Centrum R&D Nestlé Purina, które prowadzi badania nad opieką nad zwierzętami w St.Louis w stanie Missouri w Stanach Zjednoczonych.

Pomyśl o 2000 marek Nestlé, naszej obecności w 191 krajach, technologiach, innowacjach czy ogromnej sieci ośrodków badawczo – rozwojowych.  Taka różnorodność tematów i zagadnień, z którymi możesz się u nas zetknąć, to możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery na wiele sposobów. A jak jest skala Twoich marzeń?


Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża FMCG, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, ul. Ryszarda Chomicza 11A
Znajdź nas