Nexus Nowe Technologie S.A. 217 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Nexus Nowe Technologie dostarcza nowoczesne systemy techniki budynkowej w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych, systemów bezpieczeństwa oraz automatyki. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców tego typu usług na Dolnym Śląsku. Nasi pracownicy biorą udział w wielu budowach o dużym znaczeniu dla swojego otoczenia, m. in. Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Stadion Olimpijski we Wrocławiu czy pawilon oceanarium we wrocławskim ZOO. Szeroki zakres świadczonych usług stanowi ciekawe wyzwanie dla każdego z naszych inżynierów, jednocześnie jest gwarancją szerokich możliwości rozwoju i specjalizacji dla osób rozpoczynających karierę zawodową.

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie, brać udział w budowaniu wartości firmy, realizować swoje pasje i rozwijać się w dynamicznym zespole… Dołącz do Nexus Nowe Technologie! Poszukujemy studentów lub absolwentów, którzy chcą dzielić się z nami swoją energią i kreatywnością oraz razem z nami budować swoją markę na rynku pracy.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak