Aliaxis Poland Sp. z o.o. 779 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Łączymy siłę globalnej grupy z różnorodnością i pasją naszych lokalnych zespołów. Koncern Aliaxis jest firmą rodzinną, skupiającą zaangażowanych ludzi z bogatym doświadczeniem, wiedzą i duchem przedsiębiorczości, którzy tworzą innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, wpływające na nurt naszego życia. Jeśli chcesz przyczynić się do kreowania lepszego jutra, tutaj znajdziesz świetne miejsce, aby rozpocząć.

Bardzo poważnie traktujemy zagadnienia związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Wiemy też, jaki wpływ na dobre samopoczucie w pracy daje posiadanie przestrzeni do dostarczania wyników na swój własny sposób. Wszyscy nieustannie poszukujemy możliwości podnoszenia naszych umiejętności i poszerzania wiedzy. Na jakimkolwiek etapie swojej kariery znajdziesz się w Aliaxis, będziemy zachęcać Cię do dalszego rozwoju i odkrywania nowego wspólnie z nami.

Entuzjazm i pomysłowość pokoleń przedsiębiorców połączyły się, aby stworzyć naszą międzynarodową firmę. W Aliaxis koledzy na wszystkich poziomach pomogą Ci rozwijać Twoje talenty. Jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse, działającym na całym świecie – czerpiemy siłę z naszej różnorodności, aby w pełni wykorzystać możliwości międzyregionalne, co oznacza, że ​​możesz również znaleźć pracę w środowisku międzynarodowym.

Dołącz do nas, aby we współpracy z naszymi Klientami, pomóc projektować i dostarczać kompletną gamę wiodących w branży rozwiązań w zakresie wody i energii na wszystkich kontynentach świata.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Chemia, Ochrona środowiska, Produkcja, Zarządzanie jakością
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas