OMV Polska 439 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

OMV Polska to zespół niemal 100 osób tworzących zgraną drużynę specjalistów w zakresie logistyki wewnątrzmagazynowej i produkcyjnej. Zakresy naszych kompetencji i wiedzy wzajemnie się uzupełniają, doskonale doradzamy Klientom i partnerom, ale przede wszystkim jesteśmy członkami zespołu i lubimy to co robimy. Pozytywna atmosfera w firmie pozwala nam kłaść nacisk na relacje i współpracę, tak w kontaktach z Klientami, jak i wewnątrz zespołu. Na rynku polskim istniejemy od 2005 roku, kontynuując tradycje spółki matki – włoskiej firmy Vecar powstałej w 1985 roku.

CO ROBIMY?

Od początku działalności stale rozwijamy zakres naszego portfolio produktów i usług. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza, pozwalają nam oferować m.in.

 • Doradztwo w zakresie optymalizacji floty i procesów wewnątrzmagazynowych
 • Produkty:  nowe wózki widłowe marki CESAB, używane wózki widłowe z gwarancją, ciągniki przemysłowe, myjki i zamiatarki przemysłowe, systemy wspierające bezpieczeństwo i wydajność, wózki specjalne.
 • Projekty i instalacje: regały magazynowe (doradztwo, projektowanie, sprzedaż, montaż, przeglądy eksperckie, modyfikacje, serwis), akumulatorownie (stanowiska do ładowania, nowe baterie trakcyjne, regeneracja baterii, systemy uzupełniania wody).
 • Usługi: serwisowe, wynajmu, finansowania oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

BĄDŹ SOBĄ, PRACUJ Z NAMI

W OMV Polska niezwykle cenimy zespół współpracujących z nami osób. Dołączając do nas możesz być pewien, że zrobimy wszystko, abyś miał możliwość wykorzystania swoich predyspozycji, gwarantując Ci jednocześnie możliwości rozwoju. Ten z kolei przebiegać będzie w przyjaznych warunkach. Jako pracodawca każdego dnia dokładamy starań, aby atmosfera w firmie przynosiła nam wszystkim satysfakcję. Doskonale rozumiemy również, że nie samą pracą pracownik żyje. Dlatego znajdujemy odpowiedni balans pomiędzy pracą zawodową a życiem poza nią. To wszystko sprawia, że tak wiele osób współpracuje z nami od początku funkcjonowania firmy! Być może również dlatego, że zapewniamy pakiet opieki medycznej, zajęć sportowych, organizujemy wyjazdy integracyjne, możemy na siebie liczyć i pracujemy w pozytywnej atmosferze. W każdym razie, wszyscy gramy do jednej bramki.

BENEFITY

 • BĄDŹ ZDRÓW

Wszyscy członkowie naszego zespołu, jeśli tylko wyrażą taką chęć, mogą skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej. Co więcej, istnieje także możliwość rozszerzenia go na nabliższą rodzinę.

 • UPRAWIAJ SPORT

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Mając na uwadze zdrowie i pozytywną energię, umożliwiamy skorzystanie z oferty obiektów sportowych w ramach kart sportowych. Jeśli tylko lubisz aktywny wypoczynek, z przyjemnością będziemy wypatrywać Twojego uśmiechu po uwolnieniu endorfin.

 • WYPOCZYWAJ 

Naszym pracownikom gwarantujemy możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku. Doskonale wiemy, że relaks pozytywnie nastraja do otoczenia. A tego potrzeba nam do satysfakcji i uśmiechu całego zespołu.

 • ROZWIJAJ SIĘ 

Cenimy Twoje pasje i kompetencje. Co więcej, wiemy, że są one kołem napędowym naszej firmy. Dlatego będziemy czerpać z Twojej wiedzy, jednocześnie z przyjemnością dając Ci możliwość rozwoju w obszarach Twoich zainteresowań.

 • MIŁO SPĘDZAJ CZAS 

W naszym towarzystwie nie będzie o to trudno. Gwarantujemy, że stworzymy ku temu powody nie tylko w trakcie pracy. Dbamy o to, aby przyjemne chwile zdarzały się równie często m.in. przy okazji wspólnych wyjazdów, jak również firmowych oraz zespołowych spotkań integracyjnych.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język włoski

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
  Liczba ogłoszeń 0
 • Branża Logistyka, Zakupy, Transport
 • Wielkość firmy Do 250 pracowników
 • Adres Centrala: 05-800 Pruszków, Al. Jerozolimskie 439, oddziały: Wrocław, Sosnowiec
Znajdź nas