Paragon Medical 500 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Paragon Medical jest spółką należącą do MW Life Sciences, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania dla światowego przemysłu medycznego, takie jak: instrumenty chirurgiczne, implanty oraz systemy transportowe (case & trays). Firma Paragon projektuje, rozwija i wytwarza produkty w zakładach w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Europie (Polska).

W naszym zakładzie w Siechnicach zatrudniamy ponad 220 osób, w różnych obszarach: Produkcji, Logistyki, Inżynierii i Nowych Uruchomień, Jakości. Produkujemy implanty i instrumenty chirurgiczne oraz systemy transportowe (case and trays) dla tych elementów. W roku 2020 Paragon Medical został przejęty przez MW Industries, stając się częścią dywizji MW Life Sciences, która koncentruje się przede wszystkim na precyzyjnych produktach i komponentach do zastosowań medycznych i chirurgicznych.

Paragon Medical tworzy partnerstwo ze swoimi klientami, zapewniając najlepsze rozwiązania techniczne od początku projektu do jego zakończenia. Firma Paragon, współpracuje z klientami w zakresie opracowywania produktów o wysokiej wartości, jednocześnie obniżając koszty, przestrzegając protokołów zgodności z przepisami, z jasnym zrozumieniem dynamiki rynku. Dążenie firmy Paragon do doskonałości jest widoczne podczas projektowania, walidacji i zaawansowanej produkcji  narzędzi chirurgicznych wielokrotnego i jednorazowego użytku oraz elementów do implantacji.

 

Więcej informacji w linkach poniżej:

  • www.mwlifesciences.com/divisions/paragon-medical/
  • www.mw-ind.com/brands/life-sciences

Paragon Medical opublikował 2 oferty pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Staszica 5, 55-011 Siechnice