Patrol Group Sp.z o.o. S. K. A. 473 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Jesteśmy liderem branży DIY!

Patrol Group jest liderem na rodzimym rynku produktów z tworzyw sztucznych, głównie skrzyń narzędziowych. Od blisko 30 lat z sukcesem konkurujemy na rynkach światowych m.in. w Europie, Ameryce, Azji, a od tego roku obu Ameryk.

W naszej ofercie znajdują się produkty z kilku kategorii tj. DIY, Building, Garden oraz Winter. Szczycimy się szerokim wyborem m.in. skrzynek narzędziowych, organizerów, pojemników, akcesoriów warsztatowych, kompostowników, łopat, doniczek czy wiader i kastr budowlanych.

Klientom oferujemy doświadczenie w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych i rozwiązań w tej kategorii. Badamy i identyfikujemy potrzeby rynku, dlatego naszą ofertę regularnie rozwijamy o nowe produkty i kategorie.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Elektryka, Energetyka, Handel i sprzedaż, HR, kadry, Mechanika, Ochrona środowiska, Produkcja
Perspektywy pracowników Rozpoczynając współpracę z Patrol Group staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, podbijającą nowe rynki. Nasza firma umożliwia wszystkim osobą współpracującym szybki i profesjonalny rozwój. Dajemy możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz bardzo mocno inwestując w innowacyjne rozwiązania.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas