PGNiG GAZOPROJEKT S.A. 931 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

PGNiG GAZOPROJEKT S.A. to doświadczona firma projektowa wyspecjalizowana w projektowaniu infrastruktury paliwowo – energetycznej. Od niemal 70 lat nieprzerwanie pracujemy na rzecz rozbudowy krajowego systemu gazowego i paliwowego. Projektujemy strategiczne obiekty związane z wydobyciem, przesyłem, dystrybucją, magazynowaniem oraz przetwórstwem gazu ziemnego a także przesyłem i magazynowaniem paliw płynnych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, mając na uwadze dobro środowiska naturalnego.

Dążymy do tego, aby być wiodącym dostawcą usług projektowych i konsultingowych dla strategicznych inwestycji infrastrukturalnych. Współpracujemy z potentatami na rynku usług inżynierskich i robót budowlanych.

Chcemy zapewniać naszym Klientom kompleksowe usługi na takim poziomie jakości, która będzie dla nich gwarancją osiągania celów biznesowych.

Obecnie zatrudniamy niemal 180 osób, z czego ponad 80% to doświadczony zespół inżynierów, w dużej części uprawnionych projektantów będących członkami wielu organizacji branżowych. Ambicją naszej firmy jest bycie optymalnym miejscem pracy dla projektantów, dostarczającym wyzwań inżynierskich ale także narzędzi i możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji.

Spółka działa w ramach Grupy Kapitałowej PGNiG S.A.


Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Projektowanie, Konstrukcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Strzegomska 55a 53-611 Wrocław
Znajdź nas