PIXEL – Maciej Żabski 61 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
Cześć, tu Ola i Maciek!
Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 10 lat z sukcesem prowadzimy żłobki  (Niepubliczny Żłobek Wesołe Żabki przy Politechnice Wrocławskiej), współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju TRAMPOLINA.
Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je wdraża. Razem z naszym zespołem pracujemy, żeby wszystko co tworzymy było czymś wyjątkowym:)
Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego kroku w biznesie (od wielu lat pasji Oli) –  prowadzenie zajęć dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego.
TAK, TAK – TO JUŻ STAŁO SIĘ 😉
A więc? 3…2…1…ROBOT!!!
Poczytaj więcej o GO4Robot Wrocław na naszej www i naszym FB.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej IT - Rozwój oprogramowania, Nauka, edukacja, szkolenia
Perspektywy pracowników W naszej firmie dużo się dzieje, pracujemy w stylu start up'u - dynamicznie, z uśmiechem, profesjonalnie, choć jesteśmy na rynku już całkiem długo:) Jeśli masz pomysły na rozwój swoich zainteresowań w ramach prowadzonej przez nas działalności, a dotyczą one edukacji dzieci i informatyki - masz szanse na wdrożenie ich w praktykę. Zaczynasz od stanowiska TRENERA, a potem... kto wie:)
Wypowiedzi pracowników Kamila: "Pracuję z Olą i Maćkiem już od paru lat. Praca aktywna, bez nudy. Poprzednio wiele lat siedziałam przy biurku w korpo, teraz wreszcie zawodowo robię to, co lubię, z elastycznym grafikiem pracy i własną inicjatywą. Nawet nie sądziłam, że praca z dzieciakami może dawać tyle satysfakcji - bo w tej firmie jest niestandardowo. Nie jesteśmy nauczycielami, ale tutorami i animatorami. Rozwój dla nas jako pracowników i dla naszych podopiecznych - gwarantowany:) A to wszystko przez zabawę i z uśmiechem. Uwielbiam tę pracę;) Polecam!"
Galeria
*

PIXEL – Maciej Żabski opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Nauka, Edukacja, Szkolenia
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Smoluchowskiego 24-26/1A, Wrocław
Znajdź nas