PLANART Sp z o.o. 2092 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Biuro projektowe architektoniczno – urbanistyczne z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – od projektu do kierowania budową, a także doradztwo inwestycyjne na każdym etapie. Wykonujemy projekty wnętrz, koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych i produkcyjnych oraz innych obiektów.

Zespół projektowy o zróżnicowanej strukturze demograficznej zapewnia zarówno duże zasoby wiedzy bazujące na doświadczeniu, jak i świeżość pomysłów oraz kreatywność i niekonwencjonalne podejście. Wychodzimy z założenia, że nie ma tematów, których nie da się rozwiązać, a jedynie takie, którym trzeba poświęcić trochę więcej czasu wychodząc poza standardowe schematy projektowania.


Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników Nasi młodsi projektanci prowadzą projekty samodzielnie od początku procesu inwestycyjnego, aż do jego zakończenia ze zróżnicowanym nadzorem głównych architektów - w zależności od ich wiedzy i umiejętności. W miarę zdobywania doświadczenia i wiedzy rośnie stopień skomplikowania powierzanych im tematów oraz samodzielności podejmowanych działań. Rozwiń się pod naszym nadzorem i zostań samodzielnym architektem!

PLANART Sp z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres B. Krzywoustego 3a, 56-400 Oleśnica
Znajdź nas