PM Group Polska Sp. z o.o. 1490 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Dlaczego PM Group to #agreatplacetogrow

Jesteśmy międzynarodową firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy usługi wielobranżowego projektowania, kompleksowego zarządzania i nadzoru nad realizacją inwestycji oraz usługi doradcze dla inwestorów działających w różnych gałęziach przemysłu.

Wywodzimy się z Irlandii, obecnie PM Group ma swoje biura w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Na świecie zatrudniamy ponad 3200 osób, w Polsce nasz zespół liczy 400 osób, w biurach we Wrocławiu i Warszawie oraz na budowach na terenie kraju.

Zespół PM Group stanowią wysokiej klasy inżynierowie projektanci, kosztorysanci, kierownicy projektów, kadra nadzoru na budowach i inni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy, na co dzień prowadzą złożone wielobranżowe projekty inwestycyjne o dużej skali.

Od niemal 50 lat na świecie, a od 25 w Polsce zdobywamy doświadczenie pracując dla wiodących, światowych firm, liderów w swoich branżach : farmaceutycznej, produkcji i przetwórstwa żywności, produkcji dóbr konsumenckich, data center, technologii medycznych, zaawansowanych technologii i elektromobilności.

Od 1 lutego startuje nabór do NEXT Graduate programme na 2022 rok.

Co to jest NEXT?

NEXT to 2 letni program absolwencki połączony z opieką mentora oraz pełnoetatowym, stałym zatrudnieniem w PM Group Polska

Każdego roku w ramach programu NEXT zatrudniamy 15-20 absolwentów, którzy znajdują zatrudnienie w poszczególnych działach PM Group w Warszawie oraz Wrocławiu.

Dla kogo jest NEXT?

Zapraszamy przyszłych architektów, inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, absolwentów inżynierii środowiska, wydziału mechanicznego oraz inżynierii chemicznej i procesowej.

Szukamy osób, które:

  • są otwarte na naukę i rozwijanie swoich kwalifikacji
  • są dobrze zorganizowane, komunikatywne i z entuzjazmem podchodzą do nowych wyzwań zawodowych.
  • są na etapie planowania lub obrony swojej pracy dyplomowej, dysponują pewnym doświadczeniem, wynikającym z odbytych staży, praktyk, udziału w projektach studenckich, naukowych lub dorywczej pracy zawodowej, ale …
  • … są jeszcze na początkowym etapie swojej kariery zawodowej
  • mogą zadeklarować dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu lub realną i szybką perspektywę uzyskania takiej dyspozycyjności.
  • znają j. angielski na poziomie min. B2/C1

Jakie są ścieżki rozwoju w PM Group?

Projektowanie: gradute design engineer – dla osób, które chcą pracować jako asystent projektanta, pogłębiać wiedzę techniczną i rozwijać się w obrębie swojej branży w kierunku roli Projektanta / Starszego Projektanta w przyszłości. Polecamy szczególnie osobom zainteresowanym modelowaniem w Revit i technologią BIM.

Zarządzanie projektami: graduate project engineer – dla osób chcących zdobywać kwalifikacje w zakresie koordynowania, organizowania i zarządzania projektem oraz rozwojem zawodowym w kierunku roli inżyniera / kierownika projektu w przyszłości.

Nadzór na budowach: graduate site engineer dla osób, których pasją jest budowa, nadzór nad robotami realizowanymi przez wykonawców, rozwój zawodowy w kierunku roli Inspektora Nadzoru / Kierownika Pakietu lub Construction Managera. Szczególnie polecamy osobom mobilnym, otwartym na pracę w delegaci, na miejscu realizacji inwestycji.

Zakupy i Zarządzanie kosztami: graduate cost engineer / gradute procurement specialist – dla osób zainteresowanych łączeniem wiedzy technicznej z zagadnieniami finansowymi, budżetowaniem realizacji inwestycji przemysłowych, przetargami, zagadnieniami kontraktowymi, umowami i rozliczeniami projektów.

Nasza strona internetowa: http://www.pmgroup-global.com

Profil na Instagram: https://www.instagram.com/pmgroup.life/


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Nie
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Nie
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas