Pyszne.pl 517 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Pyszne.pl należy do holenderskiej grupy Takeaway.com, lidera na rynku food delivery. Obecnie jesteśmy w trakcie łączenia działań z grupą JustEat, rozszerzając tym samym obsługę klientów na 23 kraje całego świata, jako JustEat TakeAway.com. Będąc wiodącym serwisem do zamawiania jedzenia online w  2019 osiągnęliśmy miano lidera na rynku międzynarodowym między innymi w Holandii, Niemczech, Belgii, Austrii, Polsce i Izraelu.

Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie czas staje się unikatowym zasobem. Nie każdy może lub chce gotować w domu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, dajemy możliwość zamówienia jedzenia z dostawą w prosty sposób: przez telefon lub  za pomocą kilku kliknięć myszką.

Nasze wartości:

#lead
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy liderem w branży zamawiania jedzenia online w 23 krajach całego świata. Liczą się dla nas nie tylko liczby, ale również przykład jaki dajemy – tworząc innowacyjne i zrównoważone rozwiązania biznesowe.

#deliver
Dostarczamy więcej, niż obiecujemy, zarówno naszym klientom, jak pracownikom. Osiągamy to poprzez pracę, odpowiednie zarządzanie i podejmowanie kluczowych decyzji wywodzących się z wieloletniej praktyki.

#care
Dbamy o naszych klientów i partnerów restauracyjnych, rozumiejąc ich potrzeby. Stawiamy na pierwszym miejscu dobro pracownika, środowiska a także całej naszej społeczności.

Niezależnie od Twoich umiejętności, oferujemy szeroki zakres ekscytujących ról. Od stanowisk technicznych, przez mistrzów marketingu i ekspertów finansowych, aż po gwiazdy sprzedaży i specjalistów ds. logistyki – każda z tych dziedzin pozwala nam działać sprawnie.

Obecnie grupa JustEat TakeAway.com przetwarza każdego miesiąca miliony zamówień. Działamy w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce, Anglii, Norwegii, Irlandii, Meksyku, Danii, Brazylii Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu, Portugalii, Bułgarii, Izraelu, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Rumunii.

Będąc częścią rozwijającej się i konkurencyjnej branży, stawiamy na międzynarodowe standardy, dlatego nieustannie dążymy do spełniania potrzeb naszych klientów i pracowników.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas