Riwal Poland Sp. z o.o. 90 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

RIWAL to międzynarodowa firma specjalizująca się w wynajmie oraz sprzedaży podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych. Powstała w 1968 roku w Holandii, a w Polsce istnieje od 2008 roku. Firma działa w 60 krajach, posiada oddziały w 16 krajach, zatrudnia ponad 2350 osób i oferuje ponad 18 500 maszyn. RIWAL, z centralą w Rawie Mazowieckiej posiada 8 oddziałów w Polsce: w Szczecinie, Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Zabrzu i Krakowie.

Flota do wynajmu liczy około 1500 maszyn w Polsce. Wśród nich znajdują się: – Podnośniki nożycowe, masztowe elektryczne i spalinowe – Zwyżki koszowe – podnośniki przegubowe (elektryczne i spalinowe) i podnośniki teleskopowe – Ładowarki teleskopowe o udźwigu do 6 t i wys. podnoszenia 19 m – Ładowarki obrotowe Magni o wys. podnoszenia do 46 m. – Wózki widłowe czołowe i wysokiego składowania W ofercie firmy znajdują się maszyny JLG, Magni, Dinolift, Holland Lift, Genie. Dzięki lokalizacjom w całej Polsce firma gwarantuje sprawne i terminowe dostawy sprzętu.

Firma jest oficjalnym dealerem 3 wiodących producentów:

➡JLG – nowoczesne i wydajne podesty ruchome oraz ładowarki teleskopowe

➡ Magni – innowacyjne ładowarki obrotowe i teleskopowe z bogatym wyborem osprzętu

➡ Dinolift – wysokiej jakości podnośniki teleskopowe i przegubowe montowane na przyczepkach

Dlatego Riwal przeprowadza szkolenia dla operatorów różnego rodzaju maszyn:

➡ kursy na podnośniki (dawniej kat. 1P)

➡ kursy na ładowarki teleskopowe (dawniej kat. 1WJO)

➡ kursy na wózki widłowe (dawniej kat. 2WJO)

➡ kursy na suwnice (dawniej kat. 2S)

Dla osób pracujących za granicą Riwal prowadzi kursy IPAF – międzynarodowe licencje: IPAF Pal 1A – upr. na podesty stacjonarne z podporami IPAF Pal 1B – upr. na podnośniki na samochodach i montowane na przyczepkach IPAF Pal 3A – upr. na podesty nożycowe IPAF Pal 3B – upr. na zwyżki przegubowe i teleskopowe Riwal, jako pierwsza firma w Polsce posiada Centrum Szkoleniowe IPAF : w odd. Łodzi, Zabrzu i Wrocławiu


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski

Riwal Poland Sp. z o.o. opublikował 1 ofertę pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zamkowa Wola 31 A
Znajdź nas