Ryszard Jarża Translations 402 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Firma Ryszard Jarża Translations to biuro tłumaczeń specjalistycznych, które w ciągu 20 lat działalności zyskało na rynku znaczenie istotnie większe niż można byłoby się tego spodziewać po wielkości zespołu czy liczbie obsługiwanych kombinacji językowych.

Prowadzimy jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Zajmujemy się najnowocześniejszymi produktami z takich dziedzin, jak badania obrazowe, kardiologia, diabetologia, radioterapia, diagnostyka in vitro i genetyka. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 13485, właściwą dla branży wyrobów medycznych.

Ściśle i bezpośrednio współpracujemy z trzema światowymi gigantami IT — przy czym współpraca ta nie polega na okazjonalnym tłumaczeniu korespondencji handlowej, lecz na samodzielnej realizacji projektów lokalizacyjnych i głębokiej integracji naszego zespołu ze strukturami Klientów.

Od lat regularnie uczestniczymy w organizowanych w Kalifornii wielotygodniowych warsztatach tłumaczeń marketingowych, podczas których — pod merytoryczną opieką najlepszych copywriterów — powstają hasła reklamowe, plany i koncepcje tłumaczeń marketingowych dla jednego z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń mobilnych i komputerów.

Od 2000 roku przetłumaczyliśmy instrukcje warsztatowe i instrukcje obsługi samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych o łącznej objętości ponad 10 milionów słów. Klienci powierzają nam również tłumaczenia z innych dziedzin techniki, takich jak chłodnictwo i klimatyzacja, elektrotechnika i automatyka przemysłowa. Co więcej, łączymy kompetencje techniczne z umiejętnością opracowywania wysokiej jakości tłumaczeń marketingowych i redagowania informacji dla prasy.

A wszystko to potrafimy zrobić w małym zespole wewnętrznym, współpracując z niewielką grupą freelancerów i oferując niemal wyłącznie tłumaczenia z języka angielskiego na polski.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Tłumaczenia
  • Adres ul. Św. Floriana 5, 55-011 Siechnice
Znajdź nas