Scanway Sp. z o. o. 951 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Scanway to wrocławska firma specjalizująca się w systemach wizyjnych, obserwacjach zdalnych, przetwarzaniu obrazów oraz pomiarach 3D. Spółka powstała w 2016 roku z inicjatywy młodych profesjonalistów wywodzących się z branży optycznej, mechatronicznej oraz pomiarowej. Autorzy projektu to absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Firma obecnie liczy około 30 osób.

Scanway dzieli swoją działalność na dwie kategorie: usługi dla przemysłu i sektor kosmiczny. W pierwszym przypadku klientem jest każda fabryka i zakład produkcyjny na świecie. W przemyśle naszym głównym profilem działań jest wdrażanie wizyjnych systemów pomiarowych do kontroli jakości, w tym także multi- oraz hiperspektralnych.

W przypadku sektora kosmicznego adresujemy nasze produkty – ładunki obserwacyjne do satelitów, układy optyczne oraz kamery – zarówno do firm oferujących satelity i urządzenia pracujące w przestrzeni kosmicznej, jak i dla dużych agencji kosmicznych takich jak Europejska Agencja Kosmiczna (ESA).

Więcej o firmie: www.scanway.pl


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Wypowiedzi pracowników "Rozwinąłem swoje zainteresowania i umiejętności. Robiłem rzeczy, których na codzień nie robię na studiach". ~ Maciej Kupras, stażysta. "Stażyści w Scanway są traktowani bardzo poważnie. Zwalczamy stereotypy o parzeniu kawy i wykonywaniu nieistotnych zadań. Tylko tak możemy wykształcić prawdziwą i odpowiedzialną kadrę - przyszłych współpracowników i partnerów." ~ Mikołaj Podgórski, COO Scanway
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas