Sensor Tech SA 390 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Sensor Tech SA jest polską spółką inżynierską z wyłącznie polskim kapitałem. W ciągu 16 lat działalności spółka wypracowała stabilną pozycję na rynku dostawców HVAC w tym systemów detekcji gazów do sterowania wentylacją bytową. Marka Sensor Tech kojarzona jest przede wszystkim z innowacyjnymi pomysłami, bezusterkowymi urządzeniami, elastycznym podejściem do potrzeb klienta i wysoką etyką biznesową.

Obecnie spółka zorganizowana jest w 3 obszarach działalności: projektowym, produkcyjnym i sprzedażowym. Założeniem organizacyjnym jest rozwój w ramach grupy kapitałowej spółek zależnych przejmujących działania z poszczególnych obszarów z jednoczesnym rozłożeniem zatrudnienia pomiędzy spółki tak, żeby nie przekraczało 15-20 osób. Podstawą do takiego działania jest nadrzędna zasada organizacyjna skracania komunikacji pomiędzy członkami zespołu do minimum. Istotny jest bezpośredni dostęp do osoby odpowiedzialnej za zadanie, bez pośredników, asystentów itd. Pozwala to szybkie realizowanie zadań i sprawne reagowanie na zmianę . Z tego Sensor Tech jest znany od początku istnienia.

Dlatego właśnie jesteśmy małym, ale zgranym zespołem ludzi wykonujących swoje obowiązki z zaangażowaniem, odpowiedzialnością, respektujących wzajemnie potrzeby własne oraz naszych klientów. Takiego podejścia oczekujemy od każdego, kto dołącza do zespołu.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Automatyka, robotyka, Elektronika, Produkcja, Projektowanie, konstrukcja
Perspektywy pracowników Organizacja spółki daje możliwość rozwoju w 3 głównych obszarach: projektowania, produkcji i konfekcji urządzeń oraz elektroniki ich sprzedaży. Mamy również możliwość szkolenia w zakresie księgowości i administracji. Ponieważ spółka nie zatrudnia wielu pracowników, możliwość awansu pionowego jest ograniczona, atutem jest możliwość awansu poziomego oraz na samodzielne stanowiska eksperckie, jak np. konstruktor urządzeń elektroniki, specjalista ds. kalibracji, logistyk.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas