ŚFUP Sp. z o.o. 567 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku od 1946 roku. Powstała na bazie państwowej fabryki urządzeń przemysłowych znanego w kraju i za granicą producenta urządzeń dla przemysłu cukrowniczego w Polsce i na świecie.  Począwszy od roku 1997 znaczną część zakładu przekształcono w  Świdnicką Fabrykę Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o. o.,  która funkcjonuje i rozwija się do dnia dzisiejszego.

Zakład nasz produkuje wyroby zarówno na indywidualne – jednostkowe – zamówienia, wykonywane wg projektów powierzonych lub własnych, oraz wyroby powtarzalne – seryjne – dostarczane regularnie dla stałych odbiorców.

Firma specjalizuje się w produkcji aparatury cukrowniczej i chemicznej, urządzeń do ochrony środowiska i energetyki, oraz dla przemysłu papierniczego i wydobywczego. ŚFUP oferuje swoim klientom nadzór techniczny, montaż własnych urządzeń na terenie kraju jak i za granicą, zapewniając wysoką jakość naszych usług zgodnie z systemem zapewnienia jakości wg ISO 9001:2008 i ISO 14001: 2005.

Wyroby nasze w przeważającej części produkowane są na eksport i pracują między innymi w Anglii, Niemczech, Belgii, Danii, Szwecji, Finlandii, Francji, Iranie, Iraku, Grecji, Kubie, Chinach, Arabii Saudyjskiej, Bułgarii, Czechach, Litwie, Łotwie, Białorusi, Rosji i na Ukrainie.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas