SI-Consulting Sp. z o.o. 279 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

SI-Consulting Sp. z o. o.

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP. Nasi eksperci odpowiadają za doradztwo, wdrożenie i opiekę posprzedażową. Oferujemy produkty firmy SAP, ale również jesteśmy autorami pomysłów, które znajdują zainteresowanie nie tylko wśród klientów, ale także samego producenta oprogramowania. Nasze najnowsze, docenione przez SAP AG rozwiązanie to SI2S4 – narzędzie do konwersji, dzięki któremu następuje migracja danych z SAP ERP do najnowszej wersji sytemu SAP – S/4HANA.

W portfolio naszych produktów znajdują się także niestandardowe aplikacje biznesowe, które tworzymy na platformach .Net i Android. Języki programowania jakie wykorzystujemy to: JavaScript, Java, CSS, HTML, PHP. Produkt, który zyskał uznanie wśród naszych klientów to Tell-IT.Us – platforma do tworzenia ankiet. Zaufali nam m.in. klienci: Impel, Santander, 3M.

Zabezpieczenie infrastruktury informatycznej to także zakres naszej działalności. Sieci i serwery są na bieżąco monitorowane i utrzymywane przez administratorów. Środowiska, w jakich pracujemy to Microsoft i Linux.

Jesteśmy Złotym Partnerem SAP.

 

 

 

 

 


Języki, którymi mówimy polski, angielski
Możliwość zrealizowania praktyk nie
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego nie
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej nie

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie