Siemens Digital Logistics Sp. z o. o. 326 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

O nas

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porsche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą pracę pełną wyzwań oraz przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

 

Czym się zajmujemy?

Nasz produkt to platforma logistyczna AX4 oferowana w systemie SaaS (Software as a Service). Platforma została stworzona i jest utrzymywana przez nas, to podstawa naszej działalności. Jej doskonalenie jest jednym z głównych zadań zespołu R&D.

Na bazie opracowanych samodzielnie standardów modelujemy procesy transportowe indywidualnie dla każdego klienta (Supply Chain by Design).

Naszymi klientami są wiodące firmy wielu branż, takich jak: BMW, Porsche, Schenker, BASF, czy DHL.

 

Kogo poszukujemy?

Zatrudniamy obecnie ponad 150 osób w oddziałach we Wrocławiu.

W związku ze stałym rozwojem firmy nasza rekrutacja trwa nieprzerwanie od kilku miesięcy.
Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie: https://kariera.siemens-digital-logistics.com

              

 

Nasze projekty

 

W Siemens Digital Logistics nigdy nie ma nudy i stagnacji. Ze względu na ciągły rozwój, jak i również elastyczność naszego rozwiązania, przybywa nowych projektów, z których żaden nie jest taki sam. Dodatkowo, cały czas pracujemy nad usprawnieniami platformy i jej nowymi fukncjonalnościami, co również sprzyja kreatywności i jest źródłem satysfakcji naszych pracowników. Jeśli zatem masz ochotę być częścią zespołu, który realnie wpływa na sukces takich firm jak: BASF, DHL, BAT, Porsche, BMW czy Ford, to dołącz do nas!

Autonomia to zdecydowanie nasza najmocniejsza strona, która wyróżnia nas wśród innych firm IT. Ze względu na przyjęty przez nas system pracy, każdy pracownik ma swobodę działania w ramach danego projektu, co przekłada się realnie na wydajność i efektywność. Każdy, kto ma swój pomysł na to, jak usprawnić nasze rozwiązanie, ma szansę go zrealizować – wspieramy kreatywność naszych pracowników i kibicujemy im, stwarzając możliwość samorealizacji i podejmowania samodzielnych decyzji.

 

 

Nasze biuro

 

Nasze biuro mieści się w budynku Aquarius Business House, przy ul. Swobodnej 1, we Wrocławiu. Biuro zastało zaprojektowane w taki sposób, by każdy poczuł się tutaj szczególnie. Znajdziemy tu nie tylko standardowe pokoje 5-6cio-osobowe (nie pracujemy w systemie Open Space), ale również takie pomieszczenia jak:

– fun room, ze stołem z piłkarzykami oraz konsolą Nintendo Wii,

– chillout room, gdzie można swobodnie położyć się na wygodnej kanapie i posłuchać muzyki,

– budka telefoniczna, w której siadając na wygodnym fotelu możesz swobodnie porozmawiać przez telefon,

– kuchnia, a w niej, oprócz domowej atmosfery, nowoczesny ekspres do kawy, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednego smakosza,

– place spotkań, które zostały zaaranżowane w taki sposób, by maksymalnie umożliwić naszym zespołom odbycie krótkich narad.

 

PO PRACY

 

Przywiązujemy ogormną wagę do budowania zespołu, dlatego też każdy zespół otrzymuje od nas własny budżet na tego typu działania, w ramach którego może wybrać dowolną formę integracji, wychodząc np. na kręgle, bilarda, gokarty czy paintball – decyduje kreatywność i demokracja! Oprócz tego dział HR organizuje cykliczne eventy, które mają na celu integrację całej firmy. Przynajmniej raz w roku taka impreza odbywa się w formie wyjazdowej.

 


Języki, którymi mówimy polski, angielski
Możliwość zrealizowania praktyk tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego tak
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. Swobodna 1 50-088, Wrocław
Znajdź nas