SITECH Sp. z o.o 91 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

SITECH Sp. z o.o. jest renomowaną spółką należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, Audi, Volkswagen Samochody Użytkowe, Skoda, Seat oraz Porsche.

Nasza firma została założona w 1998 roku w Polkowicach przez spółki Volkswagen AG oraz KWD GmbH. Firmę SITECH Sp. z o.o. tworzą trzy zakłady produkcyjne – w Polkowicach, Głogowie oraz od 2016 roku we Wrześni, a także Biura Badań i Rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu.

Grupa SITECH ma ponadto swoje zakłady w Niemczech (zakłady w Wolfsburgu i Emden, Biura Badań i Rozwoju w Wolfsburgu i Ingolstadt) oraz Chinach (SITECH Dongchang). Od 2003 roku firma Volkswagen AG przejęła 100% udziałów w SITECH Sp. z o.o. Prowadzimy działalność na terenie Polski, a nasze produkty trafiają na rynek globalny, m.in. do Czech, Hiszpanii, Argentyny, Niemiec, Rosji, RPA, Chin, Słowacji, Węgier.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Automatyka, robotyka, Badania i rozwój, Elektronika, Elektryka, Finanse, bankowość, HR, kadry, Instalacja, utrzymanie i serwis, IT - Administracja, IT - cyberbezpieczeństwo, IT - Rozwój oprogramowania, Księgowość, podatki, audyt, Logistyka, zakupy, transport, Marketing, reklama, promocja, PR, Mechanika, Motoryzacja, Ochrona środowiska, Prawo, Produkcja, Projektowanie, konstrukcja, Zarządzanie jakością

SITECH Sp. z o.o opublikował 4 oferty pracy

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Strefowa 2, 59-100 Polkowice
Znajdź nas