Smok Grupa Projektowa – Maciej Smok 457 wyświetleń

Obserwuj
O firmie
SMOK GRUPA PROJEKTOWA

to pracownia projektowa z Wrocławia świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania oraz nadzoru etapu inwestycyjnego.

Projektując, inspirujemy się kontekstem otoczenia, stymulujemy naszą wyobraźnię, doszukujemy się najbardziej skutecznych rozwiązań, które są odpowiedzią na pytania i problemy.

Zajmujemy się kreowaniem przestrzeni, tego co nas otacza i z pełną świadomością twierdzimy, że potrafimy to robić dobrze.

Z wielką przyjemnością i przekonaniem o obopólnych korzyściach zapraszamy do współpracy.

DOŚWIADCZENIE:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które skutecznie wykorzystujemy we wszystkich etapach projektowania. Naszym atutem jest każdorazowe tworzenie opracowań w środowisku BIM (Building Information Modeling) umożliwiającym nam zapisane cyfrowo odzwierciedlenie fizycznych i funkcjonalnych właściwości budynku. To całościowe, bardziej świadome i profesjonalne spojrzenie na obiekt.

Jesteśmy zespołem, które swoje doświadczenia wzbogaciło również o etap wykonawstwa.

W zależności od wyzwań jakie stawiają przed nami kolejne zlecenia nawiązujemy współpracę ze specjalistami w danych dziedzinach po to, aby jeszcze skuteczniej rozwiązywać wszystkie zagadnienia i precyzyjnie wykonywać powierzone nam prace.

STRATEGIA:

Naszym zadaniem jest tworzyć piękno.

Zaangażowanie w proces tworzenia przestrzeni wymaga pewnego rodzaju odwagi.
Pomysły i decyzje, które rodzą się w naszych głowach i które podejmujemy, mają znaczenie dla innych. Wiemy o tym.

Wykonujemy naszą pracę z największą starannością słuchając i szanując zdanie innych oraz dążąc nieprzerwanie w kierunku doskonałości.

Pokładamy wielką wiarę w to, iż wszystkie te cechy, przemyślana strategia oraz chęć osiągnięcia najlepszego efektu zaprowadzi nas a także naszych klientów i partnerów w biznesie w miejsce, w którym wszystkie strony osiągną zamierzone cele.


Języki, którymi mówimy język polski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas