SQD ALLIANCE SP. Z O.O. 114 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.

Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Perspektywy pracowników • praca z klientami polskimi i międzynarodowymi w ramach projektów z obszarów jakości, produkcji, inżynieringu, BHP - nauka przez doświadczenie najlepszych, • kontakt osobisty z kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za ww. obszary - poznanie najlepszych praktyk, • rozwój kompetencji zawodowych pod opieką doświadczonych przełożonych - zostanie profesjonalistą w krótkim czasie, • udział w wielu szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - podniesienie własnej wartości zawodowej, • skorzystanie z profesjonalnej wiedzy i doświadczenia medycznego koleżanek i kolegów - zadbanie o własne zdrowie,

SQD ALLIANCE SP. Z O.O. opublikował 1 ofertę pracy