Torf Corporation Spółka z o.o. 833 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie
W Torf  Corporation tworzymy nasze kosmetyki z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd jest także ważny.
Działamy na polskim rynku od 30 lat. Jesteśmy producentem marki tołpa ® – jednej z ulubionych marek Polek. Nazwa tołpa wywodzi się od nazwiska profesora Stanisława Tołpy, który swoją karierę naukową poświęcił badaniom torfu i jego właściwości. Wieloletnie badania profesora pozwoliły firmie Torf Corporation na opatentowanie technologii ekstrakcji dwóch unikatowych substancji czynnych: torfu tołpa® i borowiny tołpa®. Ekstrakty torfowy i borowinowy mają udowodnione właściwości regenerujące, naturalnie wzmacniają odporność, chronią skórę wrażliwą i są obecne w każdym kosmetyku marki tołpa®.
 Produkujemy również innowacyjne, oparte na wyciągach roślinnych kosmetyki do twarzy i ciała, pasty i płyny do higieny jamy ustnej, dla  największych dystrybutorów w całej Europie. Jesteśmy dostawcą nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej w dziedzinie marek własnych higieny jamy ustnej.
Kiedy mówimy zespół mamy na myśli ludzi, którzy z takim samym zaangażowaniem pracują i wzajemnie się uzupełniają.

Języki, którymi mówimy język polski

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Fabryczna 11, 55-080 Kąty Wrocławskie
Znajdź nas