Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. o. o. 374 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

Toyota to silna, globalna marka – jeden z liderów rynku motoryzacyjnego na świecie. W Polsce mamy dwa zakłady produkcyjne – w Wałbrzychu oraz Jelczu-Laskowicach. Stajemy się Europejskim Centrum Napędów Konwencjonalnych i Hybrydowych, co oznacza ogromne inwestycje w naszych zakładach, a także bardzo duży wzrost zatrudnienia w najbliższych latach. Pracownicy Toyoty współtworzą nie tylko nowoczesne technologie, ale również unikalną kulturę firmy. Jesteśmy dumni z tego, że pracownicy zostają z nami na długo i cenią sobie współpracę w zespołach.

W regularnych badaniach opinii pytamy pracowników o to, jak się u nas pracuje. To z wyników tych badań wiemy, że zdecydowana większość zespołu Toyoty ceni sobie atmosferę pracy i dobrze dogaduje się ze współpracownikami. Pracownicy doceniają również dobry kontakt z przełożonymi oraz poczucie, że ich praca jest ważna i przyczynia się do sukcesu firmy. Wspólnie, zespołowo rozwiązujemy problemy – między innymi w ramach kółek jakości czy działalności KAIZEN, a także chętnie wspieramy dobre inicjatywy naszych pracowników.

Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język japoński
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak