TPEnerga sp. z o.o. 364 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

W ostatnich pięciu latach zaprojektowaliśmy, wybudowaliśmy i uruchomiliśmy kilkaset kilometrów sieci światłowodowych w technologii FTTH i HFC.

Budujemy sieci światłowodowe i HFC dla największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, tj. Orange, UPC Polska, Netia, INEA jak również dla mniejszych operatorów lokalnych.

Nasz profesjonalizm doceniają Inwestorzy zlecając nam coraz większe zakresy prac. W ostatnich latach zrealizowaliśmy projekt budowy Wielkopolskiej Sieci Szerokopasmowej na powiecie ostrowskim, szereg zadań z projektu 8.4 na terenie wielkopolski, budowę sieci szerokopasmowej na terenie powiatów ostrzeszowski, pleszewski, rawicki w ramach działania WRPO 2.8, budowę i projekty sieci światłowodowych na terenie Poznania i okolic oraz Wrocławia zarówno w zabudowie jedno i wielorodzinnej oraz szereg podłączeń klientów biznesowych.
Od początku 2018 roku realizujemy projekt budowy sieci FTTH obejmujący swoim zasięgiem 4 powiaty w województwie wielkopolskim oraz ponad 10.000 gospodarstw domowych.

Na początku 2019 w drodze przetargu zostaliśmy wyłonieni jako generalny wykonawca budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego obejmującej swoim zasięgiem ponad 9000 odbiorców i szacowanej długości blisko 700km.
Skutecznie łączymy doświadczenie naszej kadry z innowacyjnością i własnym zapleczem sprzętowym.


Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Robotnicza 40, Wrocław
Znajdź nas