TRUMPF Huettinger sp. zo. o. 651 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Naszym zadaniem jest ciągły rozwój, cyfryzacja i usieciowienie technik produkcji, aby były jeszcze bardziej ekonomiczne, precyzyjne i przyszłościowe. Z tego powodu chcemy wpływać na sprawność produkcji oraz procesów towarzyszących. W ten sposób tworzymy przyszłość świata przemysłu. Jesteśmy wiodącym na rynku i pod kątem technologii dostawcą obrabiarek i laserów do przemysłowej obróbki, a przez nasze innowacje wpływamy na prawie wszystkie branże Nasze rozwiązania dot. oprogramowania torują drogę do Smart Factory. Umożliwiamy też wykorzystanie wysoko rozwiniętych technologii w elektronice przemysłowej.

Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jednym z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. W roku obrotowym 2019/20 grupa zatrudniała 14 325 pracowników osiągnęła obroty na poziomie 3487,7 mln euro.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Perspektywy pracowników Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników mają decydujące znaczenie dla sukcesu naszego przedsiębiorstwa. Dbamy więc o warunki ramowe zapewniające skuteczność w bezpiecznym środowisku. Należą do niego równowaga w życiu i pracy zawodowej, dobre samopoczucie oraz konkretne wspieranie różnorodności wśród pracowników. Stawiamy na innowacyjność i rozwój.

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas