Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. 609 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Viessmann

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych na świecie. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, a obroty grupy wynoszą 2,8 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, składa się z 23 spółek produkcyjnych w 12 krajach, spółek i przedstawicielstw handlowych w 120 krajach świata.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICY

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 700 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz politykę jakościową, która zakłada:

 • Absolutne zadowolenie klienta
 • Minimalizacja błędów i ryzyk
 • Poszanowanie środowiska naturalnego i zasobów naturalnych
 • Rozwijanie poczucia współodpowiedzialności pracowników za jakość.

Zakład produkuje rury miedziane oraz kable, wiązki kablowe i szafy sterownicze na potrzeby wszystkich zakładów grupy Viessmann.

Ponadto w chwili obecnej uruchamiamy produkcję pomp ciepła.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, nie zastanawiaj się, aplikuj!

NASZE WARTOŚCI

W roku 1966 po raz pierwszy sformułowano Zasady Przedsiębiorstwa Viessmann. Były one i są nadal ważnymi drogowskazami na drodze do naszego sukcesu. W związku z obchodzonym w 2017 roku Jubileuszem 100-lecia założenia firmy oraz rewolucyjnymi zmianami środowiska gospodarczego i społecznego spowodowanymi digitalizacją, zdefiniowaliśmy wartości, które stanowią fundament kultury organizacyjnej Viessmann. Mimo upływu lat, ciągłego rozwoju i wielu zmian, po starannym dopasowaniu, wciąż wskazują kierunek naszych działań na rynku.

 • Wspólnie
  Pracujemy razem, jako poszczególne osoby i zespoły, przyczyniając się do osiągania wspólnych celów. Hasło to podkreśla również ścisłą współpracę Viessmann z partnerami rynkowymi.
 • Odpowiedzialnie
  Wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów, dbamy również o najwyższą jakość produktów i usług. Promujemy wykorzystywanie energii odnawialnej wprowadzając na rynek nowoczesne, efektywne i energooszczędne rozwiązania.
 • Innowacyjnie
  Zmiany są dla nas motorem rozwoju. Cyfryzacja oraz transformacja energetyczna to największe wyzwania naszych czasów – jesteśmy przekonani, że spełniamy wszelkie warunki, by stawić im czoła.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Viessmann, jako firma rodzinna, zwraca szczególną uwagę na odpowiedzialne i długofalowe działania; zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zrównoważony rozwój oznacza dla firmy Viessmann osiągnięcie idealnej harmonii pomiędzy ekonomią, ekologią i odpowiedzialnością społeczną w całym przedsiębiorstwie, tak aby sprostać aktualnym potrzebom, nie oddziałując jednocześnie negatywnie na warunki życia przyszłych pokoleń


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język niemiecki
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Elektronika, Elektryka, Energetyka

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
  Liczba ogłoszeń 0
 • Branża Produkcja
 • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
 • Adres Jaworzyńska 289, Legnica 59-220
Znajdź nas