Yoon Group Sp. z o.o. 818 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Jesteśmy zespołem
Dzięki pracy zespołowej jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem

Spółka YOON Group została ustanowiona w 2013 roku mając na celu głównie inżynierię budowlaną oraz zachowanie zasady: “Dwie kultury, jeden duch”.

Duże zdolności i chęć rozwoju są naszymi największymi zaletami.

Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie pomóc naszym inwestorom zapoczątkować ich biznes i zyskać stabilną pozycję w Europie, wspierając inwestycje na każdym etapie realizacji.

Główne obszary działalności YOON Group to doradztwo w zakresie inwestycji budowlanych (wybór terenu, konsultacje dotyczące rozwoju infrastruktury), opinia środowiskowa, kompleksowy projekt, budowa, nadzór oraz dbanie o to, aby inwestycja budowlana była zgodna z charakterem i kierunkiem działania zaplanowanym przez inwestora. Biznes prowadzony w sposób stabilny działa płynnie i odgrywa znaczącą rolę.

 

 


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski, język koreański
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Perspektywy pracowników YOON Group wspiera solidną kulturę organizacyjną, która harmonizuje z uprzejmością i precyzją Polski w połączeniu z szybkimi i dokładnymi możliwościami przetwarzania biznesowego oraz wybitnymi umiejętnościami rozwiązywania problemów Korei. Podstawowym standardem dla pracowników YOON Group jest to, że chcą poznawać zalety każdej kultury ale nie lekceważyć różnic kulturowych. Zespół YOON Group wierzy, że największą wartością jest współpraca z klientami poprzez dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów.
Galeria
*****

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas