ZEHNDER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 849 wyświetleń

Obserwuj
O firmie

Zehnder jest specjalistą w dziedzinie zdrowego, energooszczędnego klimatu wnętrz. Jesteśmy jest częścią szwajcarskiego koncernu Zehnder Group.

Ciekawostką jest fakt, że Zehnder zaczął działania od produkcji… motocykli. Począwszy od 1930 roku, po zaniechaniu produkcji motocykli, Grupa Zehnder stała się przedsiębiorstwem aktywnym na światowych rynkach. Zehnder wyprodukował pierwszy w historii ogrzewnictwa grzejnik stalowy i łazienkowy. Proces rozwoju nie skończył się na tym etapie. Z początkiem nowego wieku z producenta znakomitych grzejników staliśmy się czołowym dostawcą rozwiązań dla doskonałego jakościowo, optymalnego i komfortowego klimatu wnętrz. Obejmują one:

  • wysokiej jakości grzejniki łazienkowe i multikolumnowe
  • systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego (promienniki)
  • systemy rekuperacji z odzyskiem ciepła
  • systemy filtracji powietrza. .

W 2002 roku powstał oddział Zehnder Polska, który swym dynamicznym rozwojem szybko dołączył do grona liderów Grupy Zehnder. Oprócz tego w Bolesławcu ulokowany jest też nasz specjalistyczny zakład produkcji grzejników łazienkowych z produkcją w technologii laserowej, piecowej i zgrzewania krzyżowego.

Wyjątkowe dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe Zehndera uczynią wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również piękniejszym. Zostały zaprojektowane przez znanych projektantów i przekonują doskonała funkcjonalnością.

Komfortowa wentylacja firmy Zehnder jest energooszczędna i zapewnia zdrowy klimat wnętrza. Nie tylko korzystnie wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, ale i zwiększa wartość nieruchomości.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego pod marką Zehnder zapewniają komfortowe i energooszczędne ogrzewanie oraz chłodzenie. Poza tym są optymalnie dopasowane do każdego wnętrza.

Systemy filtracji powietrza (Clean air solutions) oferowane przez firmę Zehnder ograniczają zawartość pyłu w powietrzu, zapewniają zdrowszy klimat w miejscu pracy i zmniejszają koszty czyszczenia.


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Tak
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Administracja biurowa, Architektura i biura projektowe, Ekonomia, Elektronika, Handel hurtowy i detaliczny, Handel i sprzedaż, HR, kadry, Instalacja, utrzymanie i serwis, Inżynieria środowiska, Księgowość, podatki, audyt, Obsługa klienta, call center
Galeria
*

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas