ZF Group 3754 wyświetlenia

Obserwuj
O firmie

ZF Group jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Dzięki bogatemu portfolio, koncern oferuje zintegrowane rozwiązania w obszarze mobilności producentom pojazdów, firmom przewozowym oraz start-upom. ZF nieustannie ulepsza swoje rozwiązania w obszarach digitalizacji i automatyzacji, aby umożliwić pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

W 2018 r. sprzedaż Grupy ZF wyniosła 36,9 miliardów euro. Firma zatrudnia 149 tysięcy pracowników w około 230 lokalizacjach w 40 krajach na świecie. Firma inwestuje każdego roku ponad sześć procent wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe.

Grupa ZF prowadzi w Polsce działalność w 6 lokalizacjach: Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Częstochowie, Gliwicach, Łodzi i Warszawie. W 2018 r. Grupa ZF w Polsce osiągnęła sprzedaż na poziomie 580 milionów złotych i zatrudniała 7,850 osób (na dzień 31.12.2018). Obszar działalności ZF w naszym kraju jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne, centra usług wspólnych takich jak IT, finanse, zakupy czy rekrutacja oraz dział ZF Aftermarket.

 


Języki, którymi mówimy język polski, język angielski
Możliwość zrealizowania praktyk Tak
Możliwość zrealizowania projektu studenckiego Nie
Możliwość zrealizowania pracy dyplomowej Badania i rozwój

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas