Badanie potrzeb szkoleniowych studentów

Ruszamy z nowym cyklem szkoleń dla studentów!

Szkolenia będą prowadzić pracodawcy, profesjonaliści i praktycy. Szkolenia mają ułatwić zdobycie kompetencji cenionych na rynku pracy oraz poznanie możliwości wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w życiu zawodowym.

Chcemy, aby szkolenia jak najbardziej odpowiadały na Wasze potrzeby. Poniżej przedstawiamy propozycje, na które możecie głosować lub wpisać własne, jeśli nie ujęliśmy ich w zestawieniu.

Chcesz mieć wpływ na program szkoleń- wypełnij ankietę!

Osoby, które wypełnią ankietę i pozostawią swój e-mail będą miały pierwszeństwo przy zapisach na szkolenia. Poinformujemy Was z wyprzedzeniem o rozpoczęciu zapisów.

Prosimy również byście zaznaczyli co najbardziej interesuje Was w ofercie Biura.

Czekamy na Wasze głosy!

 

Zaznacz szkolenia, w których chciał/abyś wziąć udział
Wpisz swoją propozycję
Biuro Karier wspiera Studentów w kontakcie z przyszłymi pracodawcami. Zaznacz co najbardziej interesuje Cię w naszej ofercie:
W związku ze szczególna sytuacją - pandemią, ciekawi jesteśmy również, jak oceniacie Wasze możliwości na rynku pracy.  Odpowiedz na dwa krótkie pytania.
Jak oceniasz Twoje doświadczenie w zakresie poszukiwania praktyki/stażu od czasu wybuchu pandemii?
Czy oczekujesz wsparcia od Uczelni?
Jakiego?
Jeśli chcesz byśmy poinformowali Cię o wcześniejszej możliwości zapisów na szkolenia wpisz swój e-mail oraz wyraź zgodę na jego przetwarzanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Uprzejmie informujemy, że:

1. Pani/Pana dane osobowe, zawarte w niniejszym formularzu (adres e-mail), zbierane są dla potrzeb informowania o wcześniejszej rekrutacji na szkolenia organizowane przez Biuro Karier;
2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zamknięcia danego procesu rekrutacji, a następnie zostaną usunięte;
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
4. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych jest Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej. Pani/Pana dane nie będę przekazywane ani udostępniane innym podmiotom. Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu procesowi podejmowania decyzji, ani nie będą profilowane.

Twój adres e-mail: