BK UP! Edycja jesień 2020

Zapraszamy Pracodawców do współtworzenia z Biurem Karier oraz studentami cyklu BK UP!

Cykl szkoleń jest odpowiedzią na potrzeby studentów w zakresie rozwoju zawodowego. Szkolenia mają umożliwić studentom czerpanie z doświadczeń i wiedzy profesjonalistów, praktyków – przedstawicieli pracodawców. Jest to również okazja do bezpośrednich spotkań grupy zainteresowanych rozwojem studentów oraz praktyków, którzy chcą ich wspierać w rozwoju i pokazywać możliwości rozwoju zawodowego.

Tematyka szkoleń

W czerwcu zbadaliśmy potrzeby szkoleniowe studentów. W ankiecie wzięło udział 540 studentów. Ponad 400 zapisało się na listę mailingową uprawniającą do wcześniejszych zapisów na szkolenia. Studenci wskazali poniższe tematy:

Informacje organizacyjne

• Rekrutacja firm rozpoczyna się 26 października br. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 listopada.
  • Formularz zgłoszeniowy do programu znajduje się TUTAJ
  • Firma może zgłosić max 3 propozycje szkoleń.
  • Formularz zgłoszeniowy zawiera zakresy tematyczne wybrane przez studentów w ankiecie. W formularzu prosimy o podanie dokładnego tematu proponowanego szkolenia oraz termin przeprowadzenia szkolenia.
  • Wszystkie szkolenia odbywać się będą w tej edycji w formie on-line ze względu na obostrzenia związane z pandemią.
  • Szkolenia mogą odbywać się na platformach używanych na Politechnice Wrocławskiej (Zoom, MS Teams) lub na zaproponowanych przez prowadzącego szkolenie.
  • Po otrzymaniu zgłoszeń Biuro Karier wybierze zestaw szkoleń do realizacji kierując się potrzebami studentów wyrażonymi w ankiecie oraz mając również na uwadze jak największe zróżnicowanie tematyki.
  • Realizacja cyklu rozpocznie się 23 listopada i potrwa do 11 grudnia.
  • Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony po zakończeniu rekrutacji firm.
  • Biuro Karier odpowiedzialne jest za promocję cyklu oraz za rekrutację studentów.
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych leży po stronie Pracodawców.
  • Certyfikaty udziału w szkoleniach wystawia Biuro Karier i dystrybuuje je wśród uczestników.

Zapraszamy do udziału!

Kontakt w sprawie cyklu BK UP!

Anna Bajor-Traczyńska

e-mail: anna.bajor-traczynska@pwr.edu.pl