Challenger 2.0

Przyszłość zaczyna się już dziś! Chcesz nauczyć się projektować innowacyjne produkty i usługi? Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji NextGenLab zaprasza studentów, studentki oraz młodych pracowników naukowych oraz start-up do bezpłatnego udziału w miesięcznym programie Challenger 2.0! Najlepsze pomysły stworzone w trakcie programu zostaną wdrożone w największych galeriach handlowych w Polsce przy pełnym wsparciu @Retail Institute! Zapisy tylko do 16. Października!

Czym jest Challenger 2.0?

📚 Program edukacyjny prowadzony w formule warsztatów online, w trakcie których poznasz metodę Design Thinking i Design Services – narzędzia tworzenia innowacyjnych produktów i usług, począwszy od tworzenia koncepcji po prototypowanie i testy/ pilotaże.

🏆 Konkurs – wszystkie zrodzone w trakcie programu pomysły i innowacje zostaną ocenione, a najlepsze z nich wdrożone w najlepszych galeriach handlowych, przy bezpłatnym wsparciu Retail Institute

🤓 Praktyki studenckie – po zakończeniu programu dostaniesz certyfikat odbycia stażu w dziale Innowacji Retail Institute (bez parzenia kawy i robienia ksero!!)

🤓 Platforma wymiany wiedzy, pomysłów, doświadczeń i networkingu – zapisz się ze znajomymi i stwórzcie własny super team!  Nasz zespół będzie pomagał Wam wiedzą, doświadczeniem i radą na każdym etapie Waszej pracy!

🛒 Możliwość poznania branży retail: jej potrzeb, specyfiki i stojących przed nią wyzwań – liczne spotkania z ekspertami i mentorami pomogą Ci ją poznać od podszewki.

ETAPY I TERMINY PROGRAMU CHALLENGER 2.0:
▪️przyjmowanie zgłoszeń do 16 października 2020 roku;
▪️ogłoszenie wyników naboru do 19 października 2020 roku;
▪️warsztaty Challenger 2.0 odbędą się w terminie od 21 października do 20 listopada w formule spotkań online (harmonogram spotkań na stronie www)
▪️prezentacje prac konkursowych 18 listopada 2020 roku;
▪️ogłoszenie zwycięzców nastąpi 20 listopada 2020 roku.

Zapraszamy do udziału studentów, absolwentów i młodych pracowników naukowych oraz start-upy! Aplikacje przyjmowane są tu 👉 http://bit.ly/Challenger_Aplikuj

Szczegóły programu i konkursu znajdziesz na stronie 👉 http://bit.ly/NextGenLab 📜 Oraz w regulaminie konkursu 👉 http://bit.ly/Challenger_Regulamin

Program powstał dzięki Partnerom Korporacyjnym: #ApsysPolska, #ECEProjektmanagement oraz #MaylandRealEstate.