35 ATP webinar: Naucz się programowania: systemy ERP

Strona główna Events 35 ATP webinar: Naucz się programowania: systemy ERP

35 ATP webinar: Naucz się programowania: systemy ERP

 

Webinar „Naucz się programowania: systemy ERP” to kontynuacja serii prowadzonej przez specjalistów Sente. Webinar skierowany jest do osób, które chcą poszerzać swoje umiejętności programistyczne szczególnie w zakresie SQL. Listopadowa edycja będzie poruszała temat baz danych i wykorzystywania wiedzy z ich zakresu w komercyjnym środowisku IT. 

Dołącz do webinaru

Kilka słów o Webinarze od Prowadzącego:

„Webinar pokaże, że korzystając z jednego silnika bazodanowego, jesteśmy w stanie nie aż tak dużym wysiłkiem przejść na inny, dzięki znajomości kilku reguł. Powiemy sobie o różnicach i podobieństwach składniowych w Systemach zarządzania bazą danych na przykładzie Oracle’a, Firebirde’a, SQLite’a. Wszystko będzie w odniesieniu do struktur bazodanowych używanych w systemach klasy ERP, aby pokazać, z jakimi zapytaniami spotykają się na co dzień Programiści Aplikacji Biznesowych”.

Prowadzący: Bartosz Pawliczak — to Senior Developer, specjalizujący się w bazach danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, w której ścianach oprócz nauki, miał też okazję prowadzić wykłady oraz szkolenia. Przekazywanie wiedzy to zdecydowanie jeden z jego najmocniejszych talentów, które rozwija poprzez udzielanie korepetycji online. Prywatnie jest fanem polskiego stand-upu oraz gier planszowych. Pracuje w Sente od 2018 roku.

 

HARMONOGRAM wszystkich webinarów w ramach 35 ATP znajdziesz TUTAJ

 

Tagi:

Data

18 11 2021
Zakończone!

Czas

14:00 - 14:45
Kategorie
Sente

Organizator

Sente