#CRC webinars “Azure DevOps w procesie CI/CD dla backendu na platformie .Net”

Strona główna Events #CRC webinars “Azure DevOps w procesie CI/CD dla backendu na platformie .Net”

#CRC webinars “Azure DevOps w procesie CI/CD dla backendu na platformie .Net”

19 maja o 17:00 zapraszamy na czwarte już szkolenie w ramach #CRC webinars!

Zapisz się już teraz—> https://lnkd.in/gTE_8bC

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego pomimo upływu lat pojęcia “Continuous Integration” i “Continuous Delivery” wciąż wywołują kontrowersje w programistycznym świecie? Dlaczego jedni uważają je za konieczność i jedyny słuszny model pracy, a inni obawiając się wprowadzania niepotrzebnych komplikacji w projekcie odwlekają wdrożenie CI/CD? I dlaczego zwykle do pierwszej spektakularnej “wpadki”? Podczas tego webinara będziecie mogli dowiedzieć się czym są i jak w praktyce mogą wyglądać “Continuous Integration” i “Continuous Delivery”. Na przykładzie platformy Azure DevOps Services zobaczycie jak mogą wyglądać prace nad backendem alternatywy pewnego popularnego serwisu blogowego, napisanego w technologii .Net.

Prowadzący: ING Tech Poland

19 05 2020