HR-owy listopad z Amazon vol.1 – o CV i rozmowach rekrutacyjnych

Strona główna Events HR-owy listopad z Amazon vol.1 – o CV i rozmowach rekrutacyjnych

HR-owy listopad z Amazon vol.1 – o CV i rozmowach rekrutacyjnych

Jesteś studentem ostatnich lat studiów? Może jesteś świeżo upieczonym absolwentem?

Amazon Campus Team zaprasza Cię na sesję, z której dowiesz się jak wygląda praca w naszych Centrach Operacji. Opowiemy o rolach dla studentów i absolwentów, o technikach rekrutacyjnych oraz o przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej.

Dla uczestników rekruterzy przygotowali nie lada gratkę – set gotowych do zastosowania technik rekrutacyjnych i podpowiedzi jak najlepiej zaprezentować się podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zapraszamy do rejestracji!

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem Amazon Chime. Dla najlepszej jakości połączenia rekomendujemy używanie komputera lub laptopa.

Spotkanie w języku polskim.

18 11 2020
Zakończone!